'

Program

Repertuar

Wybierz tytuł lub przejdź do strony z kalendarium

10 Tenorów – Potęga w dziesiątce
Dziesięciu Wspaniałych wyrusza w nową trasę! Po zakończeniu swojego jubileuszowego tournée, którym nasi tenorzy podsumowali pięciolecie istnienia grupy, teraz przyszedł czas na otwarcie kolejnego pięciolecia na pięciolinii, a wraz z tym poznanie, przygotowanie i zaśpiewanie zupełnie nowych utworów. Ponieważ dziesiątka wokalistów wykonuje muzykę od dzieł operowych poprzez piosenki estradowe i filmowe do utworów ludowych, więc na kolejnej trasie nie zabraknie różnorodnych gatunków i stylów muzycznych. Dla wielbicieli sztuki operowej – najpiękniejsze przeboje z twórczości G. Verdiego i G. Pucciniego oraz słynna aria „Śmiej się, pajacu”. Dla wielbicieli lżejszego repertuaru – „Wróć do Sorrento”. Dla romantyków i zakochanych będą też piosenki o poranku („Mattinata”) i księżycu („Luna mezzo mare”). Nie zabraknie też najsłynniejszego wokalnego pocałunku, czyli „Besame mucho”. A zatem – „Szczęśliwej drogi, już czas”, zapraszamy w kolejną podróż z Dziesięcioma Tenorami!

Babygirl
Romy ma wszystko. Stoi na czele prężnie działającej innowacyjnej firmy, mieszka w luksusowym domu u boku kochającego męża i dwóch nastoletnich córek. Jej poukładane życie gwałtownie się zmienia, gdy poznaje młodego stażystę Samuela. Mimo dzielącej ich różnicy wieku, rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w burzliwy romans. Romy rozpoczyna ekscytującą podróż w głąb siebie, która może kosztować ją utratę pozycji i rodziny. Czy zaryzykuje wszystko i da się ponieść swoim najskrytszym pragnieniom?

Basia. Radzę sobie!
Basia zawsze jest sobą. Zadaje dużo pytań i szuka odpowiedzi. Mówi, co myśli, i jest pełna zaraźliwej radości życia. Zawsze gotowa do zabawy, nie może się doczekać rodzinnego wyjazdu na grzyby! Nawet niepewne sytuacje, jak nagły remont mieszkania, nowa opiekunka, czy nauka jazdy na nartach, nie są jej straszne. Dlaczego? Bo Basia radzi sobie ze wszystkim!

Bing na Żywo – Wielkie Urodziny
Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz z przyjaciółmi, odwiedzi teatry w całej Polsce!

Spektakl „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim. Przedstawienie zostało zrealizowane pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach i doskonale dostosowane do ich percepcji. Na scenie pojawiają się: Bing, Sula, Coco, Pando i Flop w formie przepięknych, wielkoformatowych lalek, które na żywo animowane są przez utalentowanych polskich aktorów. Bing Na Żywo to wielka teatralna przygoda! Wspaniała scenografia, wesołe piosenki i duża dawka zabawy i interakcji z małymi widzami. Dla najmłodszych to wyjątkowa okazja do zobaczenia na żywo Binga i jego przyjaciół!

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia. Rozwija umiejętności społeczne, buduje pozytywne wzorce zachowań, podpowiada jak nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi. Uczy także jak radzić sobie z emocjami i uczuciami, pokazuje czym jest przyjaźń, akceptacja, tolerancja, współpraca, współzawodnictwo oraz jak rozwiązywać konflikty z poszanowaniem innych.

Przedstawienie zrealizowane zostało przez agencję artystyczną Good Walk, autora takich spektakli dla dzieci jak Strażak Sam, czy Tomek i Przyjaciele. W Polsce, Bing Na Żywo cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu pierwszych trzech miesięcy spektakl wystawiono ponad 100 razy. Obejrzało go ponad 30 tys. widzów w 27 miastach! Jeśli jeszcze go nie widzieliście, pospieszcie się. Bilety w każdym mieście bardzo szybko się wyprzedają, a wiele miejsc odwiedzimy tylko jeden jedyny raz. Zapraszamy całe rodziny na pierwsze, wspólne wyjście do teatru!

Pamiętajcie: Bing na Żywo – to wielka rzecz!

Obsada:

Bing – Karol Sławek / Szymon Bujak
Coco i Sula – Karolina Mazurek / Monika Markowska
Flop i Pando – Jakub Szlachetka / Maciej Łabaz
Wiktoria Grzegorczyk

głos Amma - Marta Markowicz

Reżyseria: Zuzanna Gaińska
na podstawie spektaklu Wilhelminiego Hoornstrasa
Scenariusz: Paul Passchier
Scenografia: Joris van Veldhoven
Muzyka: Gert-Jan van den Ende
____________________________________________

Przydatne linki:
https://www.facebook.com/BingNaZywo/
https://www.instagram.com/bingnazywo/
____________________________________________

Więcej informacji:
https://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/2023/bing-faq-v2.pdf?affiliate=GDW

Dobrze się kłamie
Kinowy hit na deskach teatru. „Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto z przyjaciół ma najwięcej do ukrycia?

Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra… Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.

Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?

Obsada:

Olga Bołądź / Magdalena Lamparska / Karolina Michalik / Przemysław Sadowski / Bartłomiej Topa
Piotr Grabowski / Marcin Perchuć / Szymon Bobrowski / Jakub Wieczorek / Anita Sokołowska / Marta Ścisłowicz
Katarzyna Kwiatkowska / Agnieszka Warchulska / Wojciech Zieliński / Marcin Hycnar / Maciej Maciejewski

Spektakl oparty na filmie Paola Genovesego

adaptacja: Bartosz Wierzbięta
reżyseria: Marcin Hycnar
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Martyna Kander
asystent reżysera: Agata Zdziebłowska
produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina

Czas trwania: 90 minut bez przerwy

Dziewczyna z igłą
Karoline, młoda pracownica fabryki stara się przetrwać w Kopenhadze tuż po pierwszej wojnie światowej. Gdy zachodzi w ciążę, traci pracę i zostaje pozostawiona sama sobie. Wtedy poznaje Dagmar - charyzmatyczną właścicielkę nielegalnej agencji adopcyjnej, pomagającej matkom znaleźć nowe domy dla ich niechcianych dzieci. Nie mając żadnej alternatywy, Karoline podejmuje u Dagmar pracę jako mamka. Kobiety nawiązują niċ porozumienia, jednak świat Karoline rozpada się na kawałki, gdy odkrywa szokująca prawdę o swojej mocodawczyni.

Forever Young
„Wiecznie młody… Chcę być wiecznie młody” – głoszą słowa refrenu piosenki „Forever Young”, wielkiego przeboju lat 80’ grupy Alphaville. I to jest właśnie jeden ze sposobów na zachowanie młodości: zanurzyć się w świat muzyki, gdy dzisiejsi dojrzali słuchacze byli zaledwie nastolatkami. To świat hitów śpiewających aktorów – od urodzonego sto lat temu Franka Sinatry do Justina Timberlake’a, rówieśnika obecnych czterdziestolatków. Tamte szalone lata to czasy zawrotnych karier Eltona Johna, George’a Michaela, Ricky’ego Martina – piosenki ich wszystkich zabrzmią podczas tego niezwykłego wieczoru. No dobrze, a co z równolatkami grupy Just 5? Mamy radę i dla nich – niech przyjdą na koncert i zanucą z naszymi wykonawcami „Za tobą pójdę jak na bal” albo „Kochanie, tańczę w ciemności, słuchając naszej ulubionej piosenki” z repertuaru Eda Sheerana i Andrei Bocellego…

Na scenie 40 osób: soliści, orkiestra symfoniczna, balet

Koncert trwa 2 godz. 15 min. z przerwą

IRA
IRA to jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięga sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.

IRA powstała w 1987 roku w Radomiu, a już rok później zadebiutowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu pt. „IRA” ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie 1993 i koncertowa Live odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do czołówki polskich zespołów rockowych. W drugiej połowie lat 90. zespół zmienił swoje oblicze, sięgając na płycie „Znamię” do nieco cięższych brzmień. W 1996 roku, po wydaniu płyty „Ogrody”, z zespołu odszedł gitarzysta i założyciel Kuba Płucisz, a kilka miesięcy później IRA zawiesiła działalność. Po 7 latach przerwy grupa powróciła na scenę i ruszyła w trasę koncertową pod hasłem: „IRA – Wracamy!”, która gromadząc rzesze fanów, utwierdziła muzyków o słuszności tej decyzji.

W maju 2021 ukazała się najnowsza płyta Zespołu IRA „Jutro”. Znaleźć można na niej takie single jak „W górę patrz”, „Zimowa”, „Chciałbym” czy „Za późno już”, nie brakuje mocnego gitarowego grania oraz pięknych ballad, które rozgrzewają publiczność podczas koncertów i zapewniają niezapomniane wrażenia.

Kabaret Ani Mru-Mru w programie „Mniej więcej”
Kabaret ANI MRU-MRU wystąpi w Stalowej Woli z najnowszym programem „Mniej więcej”!

W nim nowe oblicze kabaretu i nowe niesamowite skecze, których długo nie zobaczycie w telewizji!

⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉

ANI MRU-MRU to kabaret dla każdego. Artyści podejmują tematy obyczajowe, z życia wzięte. Są rozchwytywani przez publiczność w każdym wieku, a wszystkie ich skecze bawią do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl. Za jego sprawą zdobyli tysiące wiernych fanów.

Rodzaj żartów i gagów doskonale trafi nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska kabaretowego. Gdziekolwiek by się nie pojawili, zostawiają za sobą tysiące rozbawionych widzów, a dialogi z ich skeczy na stałe wpisują się w życie widza. Wykreowali wiele postaci, których już samo pojawienie się na scenie powoduje salwy śmiechu, a co dopiero gdy skecz się zacznie…

Nie może Was zabraknąć.
Zapraszamy!!!

⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉⚉

Kabaret Hrabi Dzieciom „Bez wąsów"
Przedsięwzięcie, na które kabaret Hrabi musiał znaleźć w sobie nieco więcej zasobów energii, niż zwykle. Materia rozśmieszania publiczności dorosłej, była kabaretowi znana od wielu lat. Ale rozbawić dzieci – to ogromne wyzwanie. Scenka, piosenka, konferansjer, wejście w interakcję z dziecięcym widzem… Udało się. Powstał program kabaretowy dla dzieci w wieku 6-12 lat, ale również większe dzieci, jak i rodzice mogą w nim znaleźć również coś dla siebie.

Skoro „Bez wąsów” – wąsy zatem nie pojawiają się. Spotkać za to można panią od wuefu, Januszka który nie mył uszków, pana który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę, tajemniczy sklep z głosami, dziewczynkę która robi straszliwe błędy ortograficzne, chłopca który marzy o tym by być ślimakiem, oraz nauczyciela języka polskiego – pana Draculę.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

Kabaret Hrabi „Pociechy"
Najnowszy program kabaretu Hrabi, który nawet dla jego twórców jest jeszcze wielką tajemnicą. Uchylmy jednak chociaż jej rąbka… Albo może urąbmy jej uchyłki…

O czym będzie? O najważniejszych istotach na Ziemi – dzieciach. Dlaczego? Bo nie ma lepszych pociech, niż nasi milusińscy. Jaki bez nich byłby świat? Bez nich świat byłby pusty i pozbawiony sensu.

„Pociechy” to spektakl dla dorosłych i młodzieży (powiedzmy, że od 12 lat), w którym kabaret Hrabi opowie także o rodzicach, opiekunach i nauczycielach owych pociech. Bywa przecież niejednokrotnie, że potrzebują oni porad i wsparcia, gdy pociechy robią hałas, albo wpadają w tarapaty.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

Kleks i wynalazek Filipia Golarza
Po letniej przerwie Ada Niezgódka wraca do Akademii, żeby rozwikłać tajemnicę pochodzenia swojego przyjaciela – Alberta. W tym samym czasie profesor Kleks wyrusza do świata realnego, żeby odnaleźć przyjaciela sprzed lat. Okazuje się, że oba te tropy prowadzą do dawnego absolwenta Akademii – Filipa zwanego Golarzem…

Koncert w ramach XX Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”
XX Międzynarodowe Forum Pianistyczne „Bieszczady bez granic” tradycyjnie odbywa się w Sanoku. Od kilku już lat muzyczna delegacja sanockiego Forum gości także w Stalowej Woli. 3 lutego młodzi pianiści w towarzystwie Lwowskiej Orkiestry Kameralnej AKADEMIA pod dyrekcją Igora Pylatyuka zaprezentują się stalowowolskiej publiczności w Miejskim Domu Kultury. Koncert tym razem poprowadzi Olena Pylatyuk. W programie znajdą się utwory W. A. Mozarta, I. J. Paderewskiego oraz K. Wileńskiego.

Międzynarodowe Forum Pianistyczne jest unikalną formą warsztatów skierowanych do uzdolnionych pianistów i dyrygentów młodego pokolenia. Możliwość wystąpienia z renomowaną orkiestrą ze Lwowa jest dla nich wyjątkowym przeżyciem i doświadczeniem.

Miło nam, że podczas sanockiego Forum przyznawana jest nagroda dyrektora MDK w Stalowej Woli. Jest nią zaproszenie na koncert w naszym mieście. Młodzi pianiści występują podczas „Podwieczorków przy fortepianie”.

Koncert w ramach XX Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”

Wystąpią soliści:
Mona Dičiūnaitȇ, Bohdan Koval, Jakub Derej, Damian Leśniewski, Antonina Robaszkiewicz, Małgorzata Manthey, Małgorzata Mokrys

z towarzyszeniem Lwowskiej Orkiestry Kameralnej AKADEMIA pod dyr. Igora Pylatyuka

Prowadzenie koncertu – Olena Pylatyuk

3 lutego 2025 / poniedziałek
godz. 18.00
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli / sala widowiskowa

Bilety:
30 zł – normalne
25 zł – Stalowowolska Karta Miejska „LifeStal”, Karta Dużej Rodziny*

* zakup biletów ulgowych wyłącznie w kasie MDK za okazaniem aktywnej Karty LifeStal lub Karty Dużej Rodziny

Minghun
Jurek wraz ze swoim teściem Benem konfrontuje się ze stratą bliskiej osoby i decyduje odprawić chiński rytuał minghun, tzw. zaślubin po śmierci. Bohaterowie ruszają w emocjonalną podróż, której celem jest znalezienie idealnego partnera na wieczność. Zderzenie odmiennych kultur ma pomóc uświadomić zarówno filmowym postaciom, jak i widzowi, że bez względu na pochodzenie wszyscy przynależymy do jednej człowieczej rodziny. „Minghun” to opowieść o nadziei, miłości i poszukiwaniu sensu życia oraz tego, co nastaje po nim.

Następnego dnia rano
Zdarzyło się Wam obudzić rano w cudzym łóżku obok nieznajomej, czy nieznajomego i nie pamiętać co się działo poprzedniego wieczoru? Nie? Szczerze? A co byście wtedy zrobili? Pewnie próbowalibyście jak najszybciej wyjść z tej krępującej sytuacji i najlepiej bezszelestnie zniknąć na zawsze. Ale nie tym razem!

Kelly i Thomas następnego dnia rano budzą się wprawdzie zdumieni, ale on wcale nie zamierza ulotnić się po cichu. Przeciwnie – zostaje… z nią? Niezupełnie. Po chwili do ich wspólnego łóżka dołączają ekscentryczni członkowie rodzinki Kelly…

Czy przygoda na jedną noc naprawdę może zakończyć się ślubem? Następnego dnia rano wszystko jest możliwe.

Obsada:

Barbara: Katarzyna Skrzynecka / Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Kelly: Michalina Sosna / Karolina Piwosz

Martin: Marek Kaliszuk / Konrad Korkosiński

Thomas: Piotr Gawron-Jedlikowski / Kamil Mróz

Spektakl wyłącznie dla Widzów dorosłych.

Czas trwania: 140 min. (z przerwą)

Niezwykła Noc w Betlejem
Serdecznie zapraszamy na pełną niepowtarzalnej magii „Niezwykłą Noc w Betlejem” – noworoczny spektakl Teatru Lalkowego „Przytulanka”. W wydarzeniu wezmą udział też wokaliści Rozwadowskiego Domu Kultury „Sokół”.

Spektakl odbędzie się w sobotę, 1 lutego o godz. 17.00 w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury.

NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński
Największe, światowe przeboje króla walca Johanna Straussa i nie tylko… Wspaniali Soliści, Orkiestra Symfoniczna pod batutą Maestro, wielobarwne pary baletowe oraz gość specjalny

Soliści*:
Jolanta Kremer
Anna Lasota / Ksenia Tomkiewicz
Zofia Garganisz 
Oskar Jasiński
Dionizy Wincenty Płaczkowski
oraz
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Tarnopolu
Dyrygent Mirosław Kril
Pary baletowe
GOŚĆ SPECJALNY: Bogdan Kierejsza – wirtuoz skrzypiec

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa w niezwykłą podróż po świecie muzyki – od romantycznego Wiednia, gdzie zatrzymamy się w świecie operetki i wysłuchamy najpiękniejszych utworów króla walca Johanna Straussa, po największe przeboje musicali pełnych broadwayowskiego kolorytu. Jest to kolejna edycja znanych i cenionych koncertów noworocznych organizowanych w całej Polsce od lat przez Agencję Artystyczną MUZA. W programie wyjątkowe kompozycje w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Tarnopolu, która od ponad 20 lat koncertuje wśród największych sław muzyki całego świata, prezentując swój bogaty repertuar. Artystów poprowadzi wybitny kompozytor, Maestro Mirosław Kril – dyrygent i twórca aranżacji. W koncercie wezmą udział wspaniali Soliści, a sam ich wybór nie jest przypadkowy ze względu na wyjątkowy dorobek artystyczny. NOWOROCZNA GALA zostanie uroczyście poprowadzona przez Jolantę Kremer (sopran) oraz Oskara Jasińskiego (tenor), którzy również dadzą popis swoich umiejętności wokalnych w utworach solowych jak i wspaniałych duetach. Ponadto na scenie wystąpią: Anna Lasota (sopran) lub Ksenia Tomkiewicz (sopran), oraz Zofia Garganisz (sopran) i Dionizy Wincenty Płaczkowski (tenor). Gwiazdą wieczoru będzie wielkiej sławy wirtuoz skrzypiec i kompozytor Bogdan Kierejsza. Ma na swoim koncie stworzenie muzyki do rozmaitych filmów, spektakli i programów telewizyjnych, a utwory w jego aranżacjach lub powstałe w wyniku współpracy artystycznej wykonywali i wykonują znani artyści polskiej sceny muzycznej. Na scenie w niezwykle barwnych i różnorodnych kreacjach zaprezentują swoje umiejętności artyści baletu Filharmonii Tarnopolskiej, którzy będą stanowić atrakcyjne dopełnienie dla jakże okazałej Orkiestry i jej Solistów. NOWOROCZNA GALA Koncert Wiedeński został stworzony z potrzeby połączenia najwyższej klasy profesjonalizmu i serca natchnionego muzyką. Noworoczna Gala dzięki swojej wyjątkowości pozwoli zbliżyć się do tradycyjnego koncertu galowego w Wiedniu, pełnego szelestu błyszczących sukien, wśród widoku rozlewanego szampana i odgłosu stukających obcasów.

Zapraszamy w tą wspólną, ponad dwugodzinną, podróż muzyczną!

Jolanta Kremer – Sopran, doskonale łączy umiejętności wokalne z prowadzeniem koncertów. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie uczyła się śpiewu w klasie prof. S. Marciniak-Gowarzewskiej. Zadebiutowała rolą Wiktorii w operetce P. Abrahama „Wiktoria i jej huzar” w Operetce Śląskiej w Gliwicach. W swoim dorobku posiada bogaty repertuar a z rolą Sylwii Varescu z „Księżniczki Czardasza” i Rosalindy z „Zemsty Nietoperza” odwiedziła większość filharmonii w całej Polsce. Laureatka Nagrody Artystycznej Dyrektora Gliwickieego Teatru Muzycznego oraz nagrody Prezydenta Miasta Gliwice w dziedzinie kultury.

Anna Lasota – Sopran, dyplomowana w klasie śpiewu solowego. Finalistka niezliczonej ilości konkursów. Od 2008 r. związana z Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Laureatka prestiżowych nagród. Otrzymała certyfikat „NAJWYŻSZA JAKOŚĆ” za najwyższej jakości piękny śpiew, talent i profesjonalizm oraz wspaniały kontakt z publicznością. W marcu 2018 r. zaproszona do Wielkiego Koncertu Galowego z okazji 100-lecia Zaiksu w Teatrze Wielkim Opery Narodowej wraz z Orkiestrą i Chórem Opery Narodowej. W 2019 r. Laureatka Medalu Młodej Sztuki przyznawanego w Wielkopolsce od roku 1974 r. W grudniu 2019 r. wydała pierwszą solową płytę zatytułowaną „Essence”, zawierającą najpiękniejsze motywy z musicalu, filmu i piosenki.

Ksenia Tomkiewicz – śpiew klasyczny/musicalowy. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie. Artystka współpracowała m.in. z Operą Krakowską, Krakowskim Teatrem Variété, Teatrem Muzycznym w Poznaniu oraz zespołem wokalnym Cracow Singers przy projekcie Cracow Singers & Stanisław Soyka „Shakespeare a cappella”. Występuje w Polsce i za granicą z solowymi projektami takimi jak: „Złote Przeboje Anny German” czy koncert operetkowo-musicalowy „Wyśpiewam Ci Miłość”. Na swoim koncie posiada również rolę epizodyczną w poważnej produkcji filmowej. W 2019 roku zagrała żonę Waltera Durantiego Katye w filmie Agnieszki Holland „Obywatel Jones”, który otrzymał prestiżową nagrodę filmową „Złote lwy” w Gdyni.

Zofia Garganisz – Sopran, magister sztuk z zakresu śpiewu klasycznego oraz muzykolog. Swoją drogę artystyczną rozpoczęła od fascynacji teatrem, a w szczególności spuścizną pozostawioną przez Jerzego Grotowskiego. Absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Zofia aktywnie udziela się jako artystka współpracując z teatrami muzycznymi oraz koncertując. Kreowała m.in. postać Eurydyki w operetce „Orfeusz w piekle” J. Offenbacha, czy Stazi w operetce „Księżniczka Czardasza” I. Kalmana. Występowała również na wielu muzycznych festiwalach. W 2014 roku Instytucja Promocji i Upowszechniania Muzyki „Silesia” z Katowic przyznała jej tytuł Ulubieńca publiczności. Zofia Garganisz jest laureatką konkursów wokalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Uzyskała m.in. III nagrodę na XIV Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „IUVENTUS CANTI” (Vrable, Słowacja), nagrodę specjalną na IX Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Złote Głosy” (Warszawa), zaproszenie na kurs mistrzowski z Gabrielą Benackovą w ramach nagrody na XII International Vocal Competition of Gabriela Benackova, czy nagrodę specjalną na VI Międzynarodowym Konkursie Operetkowym im. Iwony Borowickiej w Krakowie.

Oskar Jasiński – Tenor doskonale łączy kunszt wokalny z umiejętnościami prowadzenia koncertów w roli Konferansjera.
Absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Laureat licznych konkursów ogólnopolskich. Występował w wielu przedsięwzięciach scenicznych, kreując główne role męskie m.in. księcia Edwina w operetce „Księżniczka Czardasza”, Hrabiego Daniłły oraz Kamila de Rossillon w „Wesołej wdówce”. Współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia oraz Filharmoniami koncertując na terenie całego kraju.

Dionizy Wincenty Płaczkowski – Tenor występujący w Polsce i za granicą, laureat nagród takich m.in. jak 1 nagroda w Bitwie tenorów na Róże w TVP Kultura oraz nagroda „dla najpiękniej śpiewającego tenora” w X Turnieju Tenorów Opery na Zamku w Szczecinie. Nagrał arię Cavaradossiego do serialu HBO Ślepnąc od Świateł Krzysztofa Skoniecznego wg Jakuba Żulczyka gdzie również zagrał rolę Remika. Występował dla 150 tysięcznej publiki pod katowickim Spodkiem i 4,5 mln widzów przed telewizorami w duecie z Sylwią Grzeszczak na powitanie nowego roku w gali sylwestrowej telewizji Polsat. Występował u boku takich gwiazd opery jak m.in. Aleksandra Kurzak, Roberto Alagna czy Andrzej Dobber.

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Tarnopolu – Od ponad 20 lat koncertuje wśród największych sław muzyki całego świata, prezentując swój bogaty repertuar. Artystów poprowadzi kompozytor, Maestro Mirosław Kril – wybitny dyrygent i twórca aranżacji. Na scenie w niezwykle barwnych i różnorodnych kreacjach zaprezentują swoje umiejętności niezwykle czarujący Artyści Baletu Filharmonii Tarnopolskiej, którzy będą stanowić atrakcyjne dopełnienie dla jakże okazałej Orkiestry i jej Solistów.

Bogdan Kierejsza – Sławny skrzypek i kompozytor, absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie, w klasie prof. Konstantego Andrzeja Kulki. Jest miłośnikiem skrzypiec i propagatorem muzyki skrzypcowej na całym świecie. Koncertował m.in. w „Al Hashemi II” w Kuwejcie, w słynnej „Opera House” w Katarze, w „Abu Dhabi Theatre” i „Emirates Palace” w Abu Dhabi, w Mediolanie podczas wystawy EXPO 2015, czy na Uniwersytecie Stanforda w USA. W 2014 r. otrzymał nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za całokształt działalności twórczej i artystycznej. W latach 1999-2022 wziął udział w setkach koncertów na terenie całego kraju np. w koncertach z cyklu „Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury”, w widowiskach muzycznych „Muzyczna Aleja Gwiazd”, w koncertach telewizyjnych z cyklu „Bitwa Tenorów na Róże” czy też w koncertach Noworocznych w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

*Z uwagi na kilkutygodniową trasę koncertową Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany jednego z Solistów wykonujących koncert.

Operetki Czar – Koncert Noworoczny
Kiedy Filharmonicy Wiedeńscy, wykonawcy słynnego Koncertu Noworocznego, celebrują Nowy Rok przy dźwiękach muzyki, cały świat patrzy z zachwytem. Ale nie musimy tylko patrzeć! My również możemy przywitać Nowy Rok koncertowo!

Podczas naszego koncertu, obok klasycznych oper i operetek, usłyszymy walce i polki, wszystko w mistrzowskich interpretacjach. Nie zabraknie także współczesnych kompozycji, które dobrze znamy i lubimy.

Klasyczne i nowoczesne aranżacje sprawią, że muzyka będzie brzmieć w naszych duszach i umysłach jeszcze długo po zakończeniu tego widowiska. Sala koncertowa wypełni się blaskiem reflektorów i błyszczącymi kostiumami, a na scenie zobaczymy prawdziwe gwiazdy wokalistyki w repertuarze równie porywającym jak rozświetlony noworocznymi fajerwerkami nieboskłon.

Soliści, orkiestra symfoniczna i balet sprawią, że w trakcie tego ponad 2,5-godzinnego koncertu poczujecie się Państwo jak goście na wyjątkowym wydarzeniu!

Zapraszamy na wyjątkowy Koncert Operetkowy, który wprowadzi Państwa w szampański nastrój i uczyni początek Nowego Roku niezapomnianym.

Orkiestra Księżniczek – Noworoczny Koncert Wiedeński 3
Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Stalowej Woli. Noworoczny Koncert Wiedeński 3 (część III) już 4 lutego w Miejskim Domu Kultury!

Jedyny taki projekt na Świecie! Trzecia, najnowsza odsłona Koncertu Wiedeńskiego, bestseller na polskiej scenie muzycznej. Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, zjawiskowe głosy, show świetlne, przepiękne projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek! Doskonała zabawa, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru.

Noworoczny Koncert Wiedeński 3 Orkiestry Księżniczek to także wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów! Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Sylwia Frączek, Karolina Jędrzejczyk, Aleksander Kruczek, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk z towarzyszeniem jedynej takiej, najpiękniejszej orkiestry świata – Orkiestry Księżniczek.

Artyści wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco. Noworoczny Koncert Wiedeński 3 Orkiestry Księżniczek to połączenie wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca – Johanna Straussa.

Nie zabraknie także popisowych arii z „Księżniczki Czardasza”, „Zemsty nietoperza”, „Barona cygańskiego”, „Wesołej wdówki”, „Krainy uśmiechu” oraz takich dzieł literatury muzycznej jak: „Nessun dorma” Pucciniego, „Walc łyżwiarzy” Emile Waldteufel’a, „I Will Follow Him” z musicalu „Zakonnica w przebraniu” czy nieśmiertelne „Time To Say Goodbye”.

Nie przegap trzeciej, najnowszej części Koncertu Wiedeńskiego Orkiestry Księżniczek. Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów! Do zobaczenia 4 lutego w Miejskim Domu Kultury!

Prawdziwy ból
"Prawdziwy ból" to historia kuzynów Davida (Jesse Eisenberg) i Benji'ego (Kieran Culkin), którzy razem wybierają się do Polski, aby uczcić pamięć ukochanej babci. Podczas tej podróży, odkrywają nie tylko nieznane dotąd miejsca oraz fakty z historii ich rodziny, ale próbują też odbudować trudne i pełne napięć relacje.

Putin
Putin jest na szczycie władzy. Prawie osiągnął swoje marzenie i odbudował rosyjskie imperium. Zamknął usta wrogom, przyjaciół nie ma, a w Moskwie rządzi strach. Cały świat boi się Rosji, ale jej nie ceni, a sam Putin stał się własną karykaturą. Wszyscy czekają na upadek najbardziej znienawidzonego i niebezpiecznego dyktatora naszych czasów.Skąd się wziął, jak doszedł do władzy, kogo zabił a komu słono zapłacił. "Putin" to dogłębna analiza życia i psychiki rosyjskiego lidera oparta o znane fakty lub nieoficjalne przekazy - od wczesnego dzieciństwa, kiedy został porzucony przez matkę aż do czasów współczesnych i wojnę w Ukrainie. Czy da się zrozumieć motywy i działania jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci współczesnej polityki? Czy czeka nas III wojna światowa?

Queen symfonicznie
26 stycznia 2025 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE po raz pierwszy w swojej ponad 10-letniej historii wystąpi w Stalowej Woli! Repertuar klasyków rocka nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom symfonicznym. Zapraszamy w niedzielę 26 stycznia 2025 do Miejskiego Domu Kultury przy ul. 1 Sierpnia 9. Początek koncertu o 19:00.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od ponad 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 400 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 300 000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu „Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty, Sebastiana Machalskiego, wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Wejście od 18:30. Początek koncertu o godzinie 19:00.

Ubiegłe lata to pasmo sukcesów projektu Queen Symfonicznie – większość koncertów, które odbyły się w latach 2015-2020 zostały wyprzedane do ostatniego miejsca. Często muzycy występują dwukrotnie w danej sali, tak było w wypełnionej dwa razy po brzegi Filharmonii Ślaskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Bałtyckiej a także w Filharmonii Narodowej.

Zespół wystąpił też w grudniu 2016 w powiększonym składzie w Atlas Arenie w Łodzi z gościnnym udziałem Michała Szpaka i Joanny Woś.

Raz, Dwa, Trzy… dzieści pięć okrążeń wokół słońca – Jubileusz 35-lecia zespołu
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich zespołów na polskiej scenie zagra w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli z okazji jubileuszu 35-lecia.

35 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język.

Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA.

Jubileuszowymi koncertami właśnie – bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić wieloletnią przyjaźń ze swoją publicznością i wyrazić wdzięczność za to, że wiernie mu od lat towarzyszy.

Simona Kossak
Simona Kossak, córka malarza Jerzego Kossaka i wnuczka Wojciecha, pozbawiona talentu, który od pokoleń definiuje jej rodzinę, dorasta nie zaznając ciepła ze strony despotycznej matki. Gdy po studiach rzuca wszystko – dom, tradycję, społeczne konwenanse – i obejmuje posadę naukowczyni w Białowieży, zaczyna życie na własnych warunkach. Osiedla się w środku puszczy, w domu bez prądu i bieżącej wody, w otoczeniu dzikiej przyrody. Tam, na magicznym odludziu poznaje fotografa Lecha Wilczka, z którym dzieli pasje – miłość do natury i... potrzebę wolności. Ich niezwykła relacja wymyka się wszelkim schematom. Jednak wyobrażenia Simony o pracy przyrodnika i pozycji młodej kobiety w świecie zdominowanym przez mężczyzn ulegają bolesnej weryfikacji. Musi stanąć w obronie nie tylko swoich ideałów, ale również świata roślin i zwierząt.

Teresa Werner
Już 21 marca wyjątkowy koncert Teresy Werner w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Kariera Teresy Werner przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”, które wielokrotnie i bezkonkurencyjnie wygrywały telewizyjne i radiowe listy przebojów.

Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazały się płyty CD oraz DVD. Pierwszy album „Spełnić Marzenia” uzyskał najpierw status Złotej Płyty, a następnie Platynowej Płyty. Artystka została wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Teresa Werner znalazła się w prestiżowym leksykonie „Polki mają głos”, w którym zaprezentowano 100 najbardziej wpływowych Polek na stulecie nadania praw wyborczych kobietom w Polsce. W lipcu 2013 Wyższa Rada Ekspertów Międzynarodowego Intelektualnego Społeczeństwa Niezależnego Międzynarodowego PEN Clubu odznaczyła piosenkarkę tytułem doktora honoris causa. Teresa Werner zrealizowała swoje wielkie marzenie i wyprodukowała własną ekskluzywną linię perfum dla kobiet i mężczyzn, które w krótkim czasie stały się absolutnymi bestsellerami!

Z okazji jubileuszu 10-lecia solowej pracy artystycznej na rynku ukazała się złota limitowana edycja perfum. Piosenkarka wzięła udział w prestiżowym międzynarodowym festiwalu w chorwackim Szybeniku „Večeri dalmatinske šansone 2013”, gdzie jej występ spotkał się z wielkim uznaniem dla jej twórczości.

Teresa Werner jest stałym gościem w telewizyjnym programie „Śląska Karuzela” w Telewizji TVS, który prowadzony jest przez Sławomira i Kajrę, którzy z przyjemnością prezentują wszelkie nowości z artystycznego świata Teresy Werner.

Obecnie promuje swój najnowszy już czwarty album CD „Sekret Miłości”, a także książkę „Marzeniami do sukcesu”. Nie zwalnia tempa i z całą pewnością jest najczęściej koncertującą artystką w Polsce. Ikona stylu dla kobiet, ideał piękna dla mężczyzn. Jedyna i niepowtarzalna – Teresa Werner.

XIV Krakowski Salon Poezji w Stalowej Woli
„Syn – minie pismo, lecz ty spomnisz, wnuku…” – poezja Cypriana Kamila Norwida

W nowy rok Salon wchodzi z propozycją dojrzalszej formy romantyzmu. Taką ona miała być w zamyśle Cypriana Kamila Norwida – wybitnego poety, prozaika, dramatopisarza, rzeźbiarza, malarza i rysownika. Niestety przyszło mu tworzyć u schyłku epoki, w dobie epigonów Adama Mickiewicza. Na szczęście Młoda Polska przywróciła należne poecie miejsce w historii literatury. Artysta czerpał z dorobku czasów, w których żył i jednocześnie krytykował go. Odrzucał choćby romantyczną gloryfikację cierpienia, czy patetycznych bohaterów. Widział potrzebę przekształcania społeczeństwa, doceniał wagę postępu technicznego, co było dla niego zgodne z planem bożym. W centrum uwagi Norwida był człowiek. Poeta i działacz społeczny jednocześnie zwracał uwagę na materializm rodzącego się kapitalizmu i brak silnych więzi międzyludzkich. Wysoko cenił pracę.

Ocalenie dorobku Norwida, zmarłego zapomnianym w przytułku we Francji, zawdzięczamy głównie Zenonowi Przesmyckiemu, który na początku XX wieku przygotował m.in. wydania zbiorowe dzieł tego przedstawiciela Wielkiej Emigracji. „Miriam” i jemu współcześni cenili u czwartego wieszcza spojrzenie zarazem na piękno i nędzę cywilizacji przemysłowej, język, kunszt wiersza, czy symboli. Dla twórców nowej epoki był on także ważny ze względu na tragiczny los niezrozumianego poety. Odtąd zaczęli do niego nawiązywać i inni. Czesław Miłosz pisał w 1974 roku: „Żaden polski poeta nie stał się w dwudziestym wieku osobistością tak albumową, tj. któż go nie używał na motta i epigrafy? I zwykle przypominało to pobożne pienia na pokładzie okrętu, w którego wnętrzu przewozi się niewolników, tj. jego zdania zostawały podniesione w jakiś wymiar idealny, ważny gdzieś i kiedyś, nigdy tu i teraz. (…) Czyli polskie głupstwo polegające na braku hierarchii, a więc niezdolne rozróżnić między tym, co prawdziwie ważne, i tym, co mało ważne, tak się zawsze urządzało, żeby Norwida nie tłumaczyć na konkretny język nowych sytuacji”.

W świat poetyckiej wyobraźni Cypriana Kamila Norwida, podczas XIV Krakowskiego Salonu Poezji w Stalowej Woli, wprowadzą nas: Katarzyna Skarżanka – aktorka Teatru Polskiego w Warszawie oraz Łukasz Borkowski – aktor i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie. O warstwę muzyczną zadba stalowowolska pianistka Monika Kuca.

Gospodarze Salonu: Elżbieta Drobny, Katarzyna Pawłowska, Marek Gruchota, Sławomir Mączka

Z Tobą chcę oglądać świat
Największe przeboje GWIAZD POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ w nowych aranżacjach!

W programie koncertu: utwory polskich wykonawców, które na stałe wpisały się na listę największych przebojów. Usłyszymy piosenki z repertuaru: Wodeckiego, Sośnickiej, Niemena, Majewskiej, Krawczyka, Jantar, Zauchy, zespołu Maanam i innych.

Na scenie zobaczymy charyzmatycznych wokalistów, którzy mają już w swoim dorobku udziały w popularnych telewizyjnych programach muzycznych (m.in. The Voice of Poland), nagrody muzyczne i ciekawe wydarzenia, z gwiazdami polskiej sceny: Wiolę Malchar-Orynicz, Annę Buczkowską, Daniela Cebulę-Orynicza oraz Kacpra Batora.

Wykonawcom będzie towarzyszyć 11-osobowy zespół instrumentalny pod kierownictwem wybitnego pianisty – Dawida Makosza.

Koncert „Z Tobą chcę oglądać świat”, to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, oraz chwila refleksji nad artystycznym dziedzictwem polskiej piosenki i jej wpływem na kształtowanie sceny muzycznej. Podczas wydarzenia publiczność będzie miała okazję odkryć, znane i lubiane utwory w nowych aranżacjach.

Będzie to niezapomniana podróż przez różne style muzyczne, od pop-u, jazzu, rocka po ballady, które wyróżniają się nie tylko pięknem kompozycji, ale także wspaniałymi tekstami wybitnych autorów tekstów.

Usłyszymy m.in.: Zacznij od Bacha, Z Tobą chcę oglądać świat, Lubię wracać tam, gdzie byłem, Chałupy Welcome To, Jeszcze w zielone gramy, Cykady na Cykladach, Odkryjemy miłość nieznaną, Cest la vie, Nic nie może wiecznie trwać.

Pomysłodawcami i realizatorami Koncertu są: Wiola Malchar-Orynicz i Daniel Cebula-Orynicz.

WYKONAWCY:

Wiola Malchar-Orynicz – aktorka, pedagog, związana od wielu lat z Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. W 2011 uzyskała dyplom aktora dramatycznego, przyznawany przez ZASP. Debiutując w Gliwickim Teatrze Muzycznym, spektaklem „High School Musical” w reż. T. Dutkiewicza, rozpoczęła współpracę z wieloma teatrami w Polsce.
W swoim dorobku posiada nagrania studyjne m.in. z Marcinem Wyrostkiem.
 
Anna Buczkowska – wokalistka, uczestniczka telewizyjnych programów muzycznych: Must Be the Music, Bitwa na głosy, czy XIII edycji The Voice of Poland oraz międzynarodowego projektu Eireborne (jedyna, polska wokalistka u boku Toby'ego Francisa). Przez 5 lat związana z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, obecnie wokalistka zespołów Carrantuohill (muzyka celtycka) i Your Crush. Wśród artystów, z którymi współpracowała, są: Andrzej Piaseczny, Adam Makowicz, Lynn Hilary, Toby Francis, Kuba Badach, Majka Jeżowska, Lanberry.

Daniel Cebula-Orynicz wokalista, wykładowca akademicki, trener zespołów wokalnych, producent muzyczny.
Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach. Doktorant Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Finalista VI edycji The Voice of Poland oraz laureat Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich „Pejzaż bez Ciebie” poświęconej pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Współpracuje m.in. z: Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Filharmonią Zabrzańską, Orkiestrą „eM Band”. Na swoim koncie ma wspólne projekty muzyczne z: Marcinem Wyrostkiem, Edytą Górniak, Margaret, Natalią Kukulską czy Stanisławem Soyką.
 
Kacper Bator – wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów. Śpiewał u boku m.in.: Grażyny Łobaszewskiej, Mietka Szcześniaka, Anny Gadt i Roberta Janowskiego. Na swoim koncie ma m.in.: Grand Prix w Konkursie „Śpiewaj Razem z Nami”, nagroda jury w konkursie polskiej piosenki lat 60. i 70., „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”, a także udział w koncercie „Betlejem w Polsce”, z towarzyszeniem orkiestry Adama Sztaby. Pracuje nad wydaniem autorskiej płyty.

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o wydarzeniach, zapisz się do NEWSLETTERA.
Wysyłamy tylko istotne informacje o nowościach, zmianach lub odwołanych wydarzenia.

Skip to content